Color It — ең танымал он түстегі тауар хиттерін қамтитын топтама. Сіздің бренд кітапшаңызға топтаманы жинау ешқашан оңай болған емес. Серияның кең түстер палитрасы бір Pantone реңкінде тамаша жиынтықты жасауға мүмкіндік береді. Барлық өнімдерде тактильді жағымды жұмсақ сенсорлық жабын бар. Жинақ қорапта жеткізіледі: біз сіз үшін барлығын, соның ішінде сыйлықтарды орауды ойластырдық — логотипті қолдану ғана қалды! Термобөтелкенің классикалық пішіні ойластырылған және технологиялық дизайнмен үйлеседі: вакуумдық жылу оқшаулау және бөтелкенің қос қабырғалары сусынның температурасын 24 сағатқа дейін сапалы сақтауды қамтамасыз етеді! Қуат банкі екі USB зарядтау порты мен теңдестірілген USB-C қосқышының арқасында бір уақытта 3 құрылғыны зарядтай алады. Әмбебап сыртқы аккумулятордың корпусы өте жұқа (8 мм). - софт-тач қақпақ барлық заттарында жиынтығы; - бөтелкенің көлемі: 500 мл; - кабель үшін пауэрбанктің жиынтықта; - сыйымдылығы пауэрбанктің: 5000 МАч; - зарядтау дейін 3 құрылғыларды бір мезгілде; - дизайнерлік қағазы бар сыйлық қаптамасы жинаққа әлдеқашан енгізілген.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Color-it |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 850 |
| Енгізу параметрлері | micro USB- 5V-2A, Type C- 5V-2.1A |
| Шығару параметрлері | USB1/USB2-5V-2.1A, Type C- 5V-2.1A |
| Герметикалығы | Иә |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Тауар материалы | қуат банкі- soft-touch жабыны бар пластик, жылу бөтелкесі- soft-touch жабыны бар тот баспайтын болат |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Көлем | 500 л |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Өлшем | 5000 mAh |
| Тауардың өлшемі (см) | 29,2 х 22,2 х 10,4 |
| Қосқыш қосқыш | USB, Type C, Micro |
| Тауардың түсі | қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 24 556,26 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






