Color It — ең танымал он түстегі тауар хиттерін қамтитын топтама. Сіздің бренд кітапшаңызға топтаманы жинау ешқашан оңай болған емес. Серияның кең түстер палитрасы бір Pantone реңкінде тамаша жиынтықты жасауға мүмкіндік береді. Барлық өнімдерде тактильді жағымды жұмсақ сенсорлық жабын бар. Жинақ қорапта жеткізіледі: біз сіз үшін барлығын, соның ішінде сыйлықтарды орауды ойластырдық — логотипті қолдану ғана қалды! Термокружка силикон сақинасы бар сырғымалы қақпақпен жабдықталған. Вакуумды оқшаулаумен және қос қабырғалы дизайнымен сусындарды 6 сағат бойы ыстық, ал 12 сағат бойы салқын ұстайды. Әмбебап сыртқы аккумулятордың сыйымдылығы 10 000 МАч және өлшемдері заманауи смартфоннан кішірек А класындағы сенімді литий-полимерлі батареясы бар. Корпуста ең танымал үш кіріс қосқышы бар: USB Type C, micro USB, Lightning, USB-C қосқышы да шығыс үшін жұмыс істейді, сондықтан қуат банкі бір уақытта 2 құрылғыға дейін зарядтай алады. - жиынтықтың барлық заттарында софт-тач жабыны; - Термокружка көлемі: 370 мл; - қуат банкіне арналған кабель кіреді; - қуат банкінің сыйымдылығы: 10000 МАч; - дизайнерлік қағазы бар сыйлық қаптамасы жинаққа енгізілген. Қоршаған орта температурасында жылу жоғалту графигі ≈ 25° 1с.2с.3с.4с.5с.6с.7с.8с.24с.50°60°70°80°90°100°
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Color-it |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 800 |
| Енгізу параметрлері | Micro USB 5 В 2 А, Type C 5 В 2.1 А, Lightning 5 В 2 А |
| Шығару параметрлері | USB 5 В 2.1А, Type C 5 В 2.1 А |
| Герметикалығы | Жоқ |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Тауар материалы | қуат банкі- soft-touch жабыны бар пластик, термокружка- soft-touch жабыны бар тот баспайтын болат |
| Жағу әдісі | Бедерлеу |
| Көлем | 370 л |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Өлшем | 10000 mAh |
| Тауардың өлшемі (см) | 29,2 х 22,2 х 10,4 |
| Қосқыш қосқыш | USB, USB- C, Micro USB, Lightning |
| Тауардың түсі | сары |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 28 007,58 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






