Color It — ең танымал он түстегі тауар хиттерін қамтитын топтама. Сіздің бренд кітапшаңызға топтаманы жинау ешқашан оңай болған емес. Серияның кең түстер палитрасы бір Pantone реңкінде тамаша жиынтықты жасауға мүмкіндік береді. Барлық өнімдерде тактильді жағымды жұмсақ сенсорлық жабын бар. Жинақ қорапта жеткізіледі: біз сіз үшін барлығын, соның ішінде сыйлықтарды орауды ойластырдық — логотипті қолдану ғана қалды! Термокружка силикон сақинасы бар сырғымалы қақпақпен жабдықталған. Вакуумды оқшаулаумен және қос қабырғалы дизайнымен сусындарды 6 сағат бойы ыстық, ал 12 сағат бойы салқын ұстайды. Қуат банкі екі USB зарядтау порты мен теңдестірілген USB-C қосқышының арқасында бір уақытта 3 құрылғыны зарядтай алады. Әмбебап сыртқы аккумулятордың корпусы өте жұқа (8 мм). - жиынтықтың барлық заттарында софт-тач жабыны; - Термокружканың көлемі: 370 мл; - жинақтағы қуат банкіне арналған кабель; - қуат банкінің сыйымдылығы: 5000 МАч; - бір уақытта 3 құрылғыға дейін зарядтау; - дизайнерлік қағазы бар сыйлық қаптамасы жинаққа әлдеқашан енгізілген. Қоршаған орта температурасында жылу жоғалту графигі ≈ 25° 1с.2с.3с.4с.5с.6с.7с.8с.24с.50°60°70°80°90°100°
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Color-it |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 720 |
| Енгізу параметрлері | micro USB- 5V-2A, Type C- 5V-2.1A |
| Шығару параметрлері | USB1/USB2-5V-2.1A, Type C- 5V-2.1A |
| Герметикалығы | Жоқ |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Тауар материалы | қуат банкі- soft-touch жабыны бар пластик, термокружка- soft-touch жабыны бар тот баспайтын болат |
| Жағу әдісі | Бедерлеу |
| Көлем | 370 л |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Өлшем | 5000 mAh |
| Тауардың өлшемі (см) | 29,2 х 22,2 х 10,4 |
| Қосқыш қосқыш | USB, Type C, Micro |
| Тауардың түсі | көк |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 24 594,87 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









