
Суға арналған бөтелкесі және С1, 5000 mAH қуат банкі бар сыйлық жинағы, сұр
18 674,08 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 80 000 ₸
- Қолжетімді емес
- Коды:210062.06
+7 (705) 802-15-15
Эллина- +7 (700) 300-09-31Офис
Color It — ең танымал он түстегі тауар хиттерін қамтитын топтама. Сіздің бренд кітапшаңызға топтаманы жинау ешқашан оңай болған емес. Серияның кең түстер палитрасы бір Pantone реңкінде тамаша жиынтықты жасауға мүмкіндік береді. Барлық өнімдерде тактильді жағымды жұмсақ сенсорлық жабын бар. Жинақ қорапта жеткізіледі: біз сіз үшін барлығын, соның ішінде сыйлықтарды орауды ойластырдық — логотипті қолдану ғана қалды! Спорттық су бөтелкесі тот баспайтын болаттан жасалған, ал пластик қақпағында қозғалыста ішуге мүмкіндік беретін арнайы ауыз тесігі бар. Сыйымдылығы 5000 mAH аса жұқа (8 мм) пауэрбанк корпусы ең аз салмақты және ыңғайлы пайдалануды қамтамасыз етеді. Қуат банкін micro USB қосқышы арқылы да, USB-C арқылы да зарядтауға болады. - бөтелкенің көлемі: 600 мл; - қуат банкіне арналған кабель кіреді; - қуат банкінің сыйымдылығы: 5000 МАч; - бір уақытта 3 құрылғыға дейін зарядтау; - дизайнерлік қағазбен жабыстырылған картоннан жасалған сыйлық орамасы қазірдің өзінде жиынтыққа енгізілген.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Color-it |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 750 |
| Енгізу параметрлері | micro USB- 5V-2A, Type C- 5V-2.1A |
| Шығару параметрлері | USB1/USB2-5V-2.1A, Type C- 5V-2.1A |
| Герметикалығы | Иә |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Тауар материалы | қуат банкі- soft-touch жабыны бар пластик, бөтелке- soft-touch жабыны бар тот баспайтын болат |
| Жағу әдісі | Шильд спектрі |
| Көлем | 600 л |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Өлшем | 5000 mAh |
| Тауардың өлшемі (см) | 29,2 х 22,2 х 10,4 |
| Қосқыш қосқыш | USB, Type C, Micro |
| Тауардың түсі | сұр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 18 674,08 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





