
Саптыаяқ, пластик сабы және қуат банкі бар сыйлық жинағы С1, 5000 МАч, сұр
17 799,05 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 80 000 ₸
- Қолжетімді емес
- Коды:210029
+7 (705) 802-15-15
Эллина- +7 (700) 300-09-31Офис
Color It — ең танымал он түстегі тауар хиттерін қамтитын топтама. Сіздің бренд кітапшаңызға топтаманы жинау ешқашан оңай болған емес. Серияның кең түстер палитрасы бір Pantone реңкінде тамаша жиынтықты жасауға мүмкіндік береді. Барлық өнімдерде тактильді жағымды жұмсақ сенсорлық жабын бар. Жинақ қорапта жеткізіледі: біз сіз үшін барлығын, соның ішінде сыйлықтарды орауды ойластырдық — логотипті қолдану ғана қалды! Ыңғайлы тұтқасы бар жарқын фарфор саптыаяқ лазерлік гравюра әдісімен таңбаланған - ең тұрақты және тиімді қолдану әдістерінің бірі. Қуаты 5000 МАч әмбебап қуат банкінің өте жұқа (8 мм) корпусы бар, бұл оны пайдалануды одан да ыңғайлы және ықшам етеді. Қаламның жіңішке әрпін басу механизмі бар әріп қалыңдығы 0,5 мм жазу блогы қамтамасыз етеді. - бір уақытта 3 құрылғыға дейін зарядтау; - жиынтықтың барлық элементтері бойынша жұмсақ сенсорлық жабын; - кружка көлемі: 360 мл; - дизайнерлік қағазы бар сыйлық қаптамасы жинаққа енгізілген.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Color-it |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 807 |
| Механизмнің түрі | басу |
| Өзекті/картриджді ауыстыру мүмкіндігі | Иә |
| Енгізу параметрлері | micro USB- 5V-2A, Type C- 5V-2.1A |
| Шығару параметрлері | USB1/USB2-5V-2.1A, Type C- 5V-2.1A |
| Кабель ұзындығы | 12.3 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Тауар материалы | саптыаяқ - soft-touch жабыны бар фарфор, қуат банкі - soft-touch жабыны бар пластик, тұтқасы - soft-touch жабыны бар пластик. |
| Жағу әдісі | Бедерлеу |
| Көлем | 360 л |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Өлшем | 5000 mAh |
| Тауардың өлшемі (см) | 29,2 х 22,2 х 10,4 |
| Қосқыш қосқыш | USB, Type C, Micro |
| Өзек түрі | шарлы |
| Түйіннің қалыңдығы | 0,5 |
| Тауардың түсі | сұр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 799,05 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






