Color It — ең танымал он түстегі тауар хиттерін қамтитын топтама. Сіздің бренд кітапшаңызға топтаманы жинау ешқашан оңай болған емес. Серияның кең түстер палитрасы бір Pantone реңкінде тамаша жиынтықты жасауға мүмкіндік береді. Барлық өнімдерде тактильді жағымды жұмсақ сенсорлық жабын бар. Жинақ қорапта жеткізіледі: біз сіз үшін барлығын, соның ішінде сыйлықтарды орауды ойластырдық — логотипті қолдану ғана қалды! Іскер адамның практикалық жиынтығы: көгілдір шарикті қалам және қуат банкі, қуаты 5000 МАч. Барлық элементтер жиынтықтарда жұмсақ сенсорлық жабын бар, бұл оларды тактильді түрде жағымды етеді. Қаламның жіңішке әрпін басу механизмі бар әріп қалыңдығы 0,5 мм жазу блогы қамтамасыз етеді. Қаламның ауыстырылатын өзегі бар, сондықтан мұндай тауар кәдімгі бір реттік қаламнан ұзағырақ қызмет етеді, бұл тұтынушыларға сізді ұзақ уақыт еске салады. Супер жұқа (8 мм) пауэрбанк корпусы ең аз салмақты және ыңғайлы пайдалануды қамтамасыз етеді. - жинақтағы қуат банкіне арналған кабель; - бір уақытта 3 құрылғыға дейін зарядтау; - әдеттен тыс сырғытпасы бар тұтқа; - дизайнерлік қағазы бар сыйлық қаптамасы жинаққа әлдеқашан енгізілген.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Color-it |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 381 |
| Механизмнің түрі | басу |
| Өзекті/картриджді ауыстыру мүмкіндігі | Иә |
| Енгізу параметрлері | Micro USB 5 В 2 А, Type C 5 В 2.1 А, Lightning 5 В 2 А |
| Шығару параметрлері | USB 5 В 2.1А, Type C 5 В 2.1 А |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Тауар материалы | қуат банкі- soft-touch жабыны бар пластик, тұтқасы - soft-touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | Экранды басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Өлшем | 10000 mAh |
| Тауардың өлшемі (см) | 19,7 х 16,2 х 5,4 см |
| Қосқыш қосқыш | USB, USB- C, Micro USB, Lightning |
| Өзек түрі | шарлы |
| Түйіннің қалыңдығы | 0,5 |
| Тауардың түсі | қызғылт сары |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 933,17 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






