Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қызғылт сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 902 |
| Механизмнің түрі | басу |
| Өзекті/картриджді ауыстыру мүмкіндігі | Иә |
| Енгізу параметрлері | Micro USB 5 В 2 А, Type C 5 В 2.1 А, Lightning 5 В 2 А |
| Шығару параметрлері | USB 5 В 2.1А, Type C 5 В 2.1 А |
| Күні | күні көрсетілмеген |
| Қалам ұстағыш | Жоқ |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Қағаздарға арналған қалта | Жоқ |
| Парақтар саны | 128 |
| Блокты бекіту | кітапты түптеу |
| Жеке мәліметтер | Иә |
| Ляссе | қызғылт сары, 7 мм |
| Тауар материалы | блокнот - soft-touch жабыны бар жасанды былғары, қалам - soft-touch жабыны бар пластик, повербанк - soft-touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Мұқабасы | Қатты |
| Тығыздығы | 70 г/м2 |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Сызу | сызғышқа |
| Тауардың өлшемі (см) | 29,2 х 23,7 х 3,8 |
| Қосқыш қосқыш | USB, USB- C, Micro USB, Lightning |
| Анықтамалық ақпарат | Жоқ |
| Телефон кітапшасы | Жоқ |
| Өзек түрі | шарлы |
| Түйіннің қалыңдығы | 0,5 |
| Пішім | A5 |
| Қағаздың түсі | Кремді |
| Қиылған жердің түсі | кремді |
| Тауардың түсі | қызғылт сары |
| Форзацтың түсі | кремді |
| Сия түсі | көк |
| Штрих-код | 4620753007918 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 24 174,61 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)







