Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 735 |
| Механизмнің түрі | басу |
| Өзекті/картриджді ауыстыру мүмкіндігі | Иә |
| Енгізу параметрлері | micro USB- 5V-2A, Type C- 5V-2.1A |
| Шығару параметрлері | USB1/USB2-5V-2.1A, Type C- 5V-2.1A |
| Күні | күні көрсетілмеген |
| Қалам ұстағыш | Жоқ |
| Кабель ұзындығы | 12.3 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Қағаздарға арналған қалта | Жоқ |
| Парақтар саны | 128 |
| Блокты бекіту | кітапты түптеу |
| Жеке мәліметтер | Иә |
| Ляссе | сұр, 7 мм |
| Тауар материалы | блокнот - soft-touch жабыны бар жасанды былғары, қалам - soft-touch жабыны бар пластик, повербанк - soft-touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Мұқабасы | икемді |
| Тығыздығы | 70 г/м2 |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Сызу | сызғышқа |
| Өлшем | икемді мұқаба |
| Тауардың өлшемі (см) | 29,2 х 23,7 х 3,8 |
| Қосқыш қосқыш | USB, Type C, Micro |
| Анықтамалық ақпарат | Жоқ |
| Телефон кітапшасы | Жоқ |
| Өзек түрі | шарлы |
| Түйіннің қалыңдығы | 0,5 |
| Пішім | A5 |
| Қағаздың түсі | Кремді |
| Қиылған жердің түсі | сұр |
| Тауардың түсі | сұр |
| Форзацтың түсі | сұр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 20 460,69 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)







