Ыңғайлы жиналмалы тұғыры бар 5 000 МАч MagnIQ магниттік қуат банкімен таныстыру. Бұл ыңғайлылық пен стильді бағалайтындар үшін тамаша шешім. Сыртқы батарея смартфонға кіріктірілген магниттер арқылы бекітіледі (IPhone 12 нұсқасына немесе артқы қақпағында арнайы металл сақинасы бар кез келген смартфонға жарамды). Пауэрбанк кіріктірілген жиналмалы тұғырмен жабдықталған, ол смартфонды бір қолмен көлденең де, тігінен де ыңғайлы пайдалануды қамтамасыз етеді. Енді телефоныңыз бүйіріңізде жатып құлап қалады немесе зарядталады деп уайымдаудың қажеті жоқ. Тек оны бесікке орнатыңыз және зарядтау процесін тоқтатпай құрылғыны пайдалануды жалғастырыңыз. Жинақта қуат банкін зарядтауға арналған USB-A - USB-C зарядтау кабелі бар. Қуат банкінен басқа құрылғыларды зарядтауға арналған кабель жинаққа кірмейді. Логотиптерді салуға арналған кең орын - алдыңғы панельде, артқы қақпақта, тіреуіште. • 5 Вт сымсыз зарядтау • ықшам және жеңіл • USB-C кіріс және шығыс үшін жұмыс істейді • смартфонды ыңғайлы пайдалануға арналған жиналмалы тірек
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 153 |
| Енгізу параметрлері | 5V/2A |
| Шығару параметрлері | 5V/2A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Жиынтықтылық | магнитті сыртқы батарея, USB-Type C кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Қуат | 5 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,4 х 11 х 1,9 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752947864 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 875,24 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










