GripstiQ үш осьті тұрақтандырғышы қозғалыс кезінде керемет сапалы және тегіс бейнелер түсіруге және кең бұрышты фотосуреттер түсіруге мүмкіндік береді. Оның көмегімен сіз әлеуметтік желілер үшін нағыз фильмдер жасай аласыз. Тұрақтандырғышты басқару өте оңай және Android және ioS негізіндегі смартфондармен үйлесімді, қолданбаны Android Google Play немесе App Store арқылы жүктеп алу және орнату оңай. Бұл тұрақтандырғыш пен қосымшаның көмегімен сіз әр түрлі эффектілерді қолдана отырып, сонымен қатар артқы камераны ғана емес, сонымен қатар алдыңғы камераны қолдана отырып, беттер мен объектілерді бақылай отырып, бейне және фотосуреттер түсіре аласыз. Тұрақтандырғышты бірінші рет қосуға дайындық: 1) Қораптан шығару 2) Ось құлпын босатыңыз (дөңгелек беріліс) 3) Тұрақтандырғышты босатыңыз және ось құлпын қатайтыңыз 4) Қалған осьтердегі 2 басқа құлыпты босатыңыз (ойықтардан шығарыңыз) 5) Смартфонды ұстағышқа ортасына қарай салу (екінші фотодағыдай) 6) Қуат түймесін ұзақ басу арқылы тұрақтандырғышты қосыңыз 7) Тұрақтандырғыш қосылады және жұмыс күйіне өтеді (индикатор үздіксіз жасыл болып жануы тиіс) 8) Bluetooth арқылы қосылу Пайдалану (индикатор шамы үздіксіз жасыл болып жанады): 1) Смартфонның көлденең және тік күйін ауыстыру үшін тұрақтандырғыш тұтқасының артқы жағындағы сұқ саусақтың астындағы түймені екі рет басыңыз 2) Түсіру бағытын бекіту (тұрақтандыру) үшін сұқ саусақтың астындағы түймені, ал тұрақтандырғыш тұтқасының артқы жағын басып тұрыңыз 3) Gimbal Go қолданбасын орнатыңыз. беттерді бақылау және т.б. сияқты функцияларды пайдалану үшін Google Play дүкенінде. • Тегіс роликтер мен анық фотосуреттер үшін айналудың үш бағыты • Жұмыс уақыты шамамен 5-7 сағат • Android смартфондарымен үйлесімді (магниттері жоқ ioS 11 нұсқасына дейін қоса алғанда)
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 318 |
| Енгізу параметрлері | Micro-USB 5В/1A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 2200 mAh |
| Қуат көзі | литий-ионды полимерлі аккумулятор |
| Жиынтықтылық | зарядтау кабелі, сақтауға арналған қап, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик, силикон |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | бүктелген түрінде 16,5 x 11,5 x 3,6 см, жайылған түрінде 28 x 11,5 x 3,6 |
| Тауардың түсі | қою сұр |
| Штрих-код | 4620752940247 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 29 625,25 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










