Evolt ұсынған Bright көп функциялы түнгі шамды стендтегі үстел шамы, қабырға шамы немесе тіпті ұялы телефон ұстағышы ретінде пайдалануға болады. Минималистік дизайн, шағын өлшем және сымдардың болмауы – шам кіріктірілген батареядан жұмыс істейді, Bright заманауи интерьерлерде нағыз декор элементіне айналуға мүмкіндік береді. Ықшамдылығына қарамастан, бұл шам өзінің негізгі міндетін тамаша орындайды. Сіз оның жарығымен тыныш оқи аласыз. Егер жарқын жарық қажет болмаса, онда тегіс күңгірттеу режимінің арқасында жарықтылықты реттеуге болады. Арматура металл бетіне бекіту үшін күшті магнитпен жабдықталған. Бұл, мысалы, оны тоңазытқышқа оңай бекітуге болатынын білдіреді. Сондай-ақ жинақта қабырғаға желімделген металл пластина бар, яғни ештеңені бұрғылаудың қажеті жоқ. - Кіріктірілген қайта зарядталатын батареядан қуат алады - Ең жарқын жарық режимінде жұмыс уақыты шамамен 4 сағат, күңгірт режимде – шамамен 20 сағат - Металл беттерге бекітуге арналған күшті магнитпен жабдықталған - Жиынтықта тұғыр және өздігінен жабысатын металл пластина бар - Сенсорлық қосқыш, жанған кезде жанады Evolt өнімдері заманауи технологиялар мен ойластырылған дизайнды біріктіреді.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Түсі | Ақ |
| Түрі | Түнгі жарық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 111 |
| Енгізу параметрлері | 5V/1A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 800 mAh |
| Жиынтықтылық | түнгі жарық, нұсқаулық, Micro-USB кабелі, жабысқақ металл пластина |
| Тауар материалы | ABS пластик, ЭВА, металл |
| Жағу әдісі | Ою (талшықты-оптикалық лазер) |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 7 х 7 х 18,9 см, металл пластина d5 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620752939036 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 983 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










