Circa — желдету тақырыбына қатысты кеңселік дауларды біржола шешетін портативті үстел үсті желдеткіші. Желдеткіш жұмыс орнындағы немесе демалыс аймағындағы шектеулі аумақта қолайлы климат жасауға мүмкіндік береді: үрлеу бір адамға бағытталған, бірақ пайдаланушының қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін жеткілікті күшті. Үрлеу бұрышын Circa жылжымалы бөлігінің арқасында өзгертуге болады, ал желдеткіштің өзі ыңғайлы тасымалданады — жеңіл салмағы мен ыңғайлы тұтқасы оны жолда өзіңізбен бірге алып жүруге мүмкіндік береді. - тасымалдауға ыңғайлы тұтқа - үрлеу қуатын ауыстырып қосқыш арқылы реттеуге болады - төменгі жағындағы сырғымайтын төсемдер - батареядан (2400 МАч) және желіден жұмыс істейді - зарядтау шамының индикаторы
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Орнату опциясы | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 456 |
| Енгізу параметрлері | 5V/1A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 100 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 2400 mAh |
| Жиынтықтылық | желдеткіш, micro-USB кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | ABS пластик, полиуретан, алюминий |
| Жағу әдісі | Полимерлі шайырмен құю |
| Қуат | 5 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 15,5 х 6,3 х 21 см, тұтқасының биіктігі 23 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620752874443 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 220,29 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










