Voyager ұсынған Manner ұйымдастырушысы сымды және сымсыз зарядтау мүмкіндіктерін қолдайды. Сымсыз зарядтау Qi стандартын қолдайтын құрылғылармен мүмкін болады. Ұйымдастырушы батырмамен жабылады, сымдар мен басқа да ұсақ—түйектерге арналған серпімді белдеулер, сондай-ақ үлкен қалта, төлқұжат бөлімі және карточкаларға арналған 4 бөлік бар. Сымды зарядтау үшін кіріктірілген сым қарастырылған. - сымсыз зарядтау мүмкіндігі бар кірістірілген 5000 МАч батарея - 3-і 1-де әмбебап кабель - ең қажетті заттарға арналған бөліктер мазмұнды сұрыптауға мүмкіндік береді - арнайы құрылымы бар жоғары сапалы полиуретан
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Voyager |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 266 |
| Енгізу параметрлері | 5V/2A |
| Шығару параметрлері | 5V/2A |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | литий-полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | ұйымдастырушы, Micro USB зарядтау кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | металл, жасанды былғары |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Қуат | 5 |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 13,6 х 20,8 х 2,1 |
| Үйлесімділік | сымсыз зарядтау мүмкіндігі бар ioS және Android жүйелеріндегі смартфондар |
| Зарядтау түрі | сымды және сымсыз тәсілмен |
| Тауардың түсі | қара-көк |
| Штрих-код | 4620752765369 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 27 967,06 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










