• Qi стандартына сәйкес жасалған құрылғылармен үйлесімді • Керемет дизайн • Apple және Samsung Watch құрылғыларымен үйлесімді • 8000 МАч батарея 7.5Вт және 10 Вт режимдерінде жылдам зарядтауды қолдайды
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 516 |
| Енгізу параметрлері | Type-C 27 9V/3A QC3.0 Вт (негіз), Type-C 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A (сыртқы батарея) |
| Шығару параметрлері | Type-C 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A (сыртқы батарея) |
| Элементтің сыйымдылығы | 8000 mAh |
| Жиынтықтылық | құрылғы (негіз, сусыз аккумулятор), Apple Watch зарядтау модулі,Samsung Watch зарядтау модулі, USB Type-C кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Ою (талшықты-оптикалық лазер) |
| Қуат | сыртқы аккумулятор -10 Вт, Apple Watch үшін модуль - 2,5 Вт, Samsung Watch үшін модуль- 3,5 |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | негізі - 27,2 x 8,4 x 1,5 см, қуат банкі - 13 × 7,1 × 1,6 см, Apple Watch модулі - 3,1 × 1,2 см, Samsung Watch модулі - 3,1 × 1,2 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620752678676 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 546,62 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





