Forge by Evolt — екі micro USB және USB-C кіріс қосқыштары бар 10.000 МАч портативті батарея, ол арқылы қуат банкі зарядталады. Металл корпус Forge-ге беріктік береді, ал жылтыратылған әрлеу қолданылған гравюрамен үйлескенде әсіресе әдемі көрінеді. Модель құрылғының қаншалықты зарядталғанын көрсететін төрт шамы бар LED зарядтау индикаторымен жабдықталған. - Жылтыр жылтыр металл корпус - Екі micro USB және USB-C кіріс ұялары - Заманауи смартфоннан кішірек - Қауіпсіз зарядтауға арналған көп деңгейлі интеллектуалды қорғаныс жүйесі
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 240 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V2.1A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2.1A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Жиынтықтылық | құрылғы, 3-і 1-де кабель, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | металл, пластик |
| Жағу әдісі | Ою (талшықты-оптикалық лазер) |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 7 х 13,8 х 1,4 |
| Қосқыш қосқыш | USB, USB- C, Micro USB |
| Нақыштау түсі | ақ |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752651631 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 667,87 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










