9600 Вт жылдам қуат беретін 18 МАч портативті зарядтағыш мобильді құрылғыларды бірнеше рет толық зарядталғанша зарядтай алады. Қуат деңгейін үздіксіз көрсететін қуат индикаторы. Кіріс түрі-C: 5В тұрақты ток/2,4А, 9В/2А. Шығару түрі-C: 5V DC/3A, 9V/2A, 12V/1,5A, USB-A: 5V DC/3A, 9V/2A, 12V/1,5A, жалпы қуаты: 18W (макс.). Жинаққа TPE-пластиктен жасалған ПВХ-сыз PD типті зарядтауға арналған кабель кіреді.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | AVENUE |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 180 |
| Енгізу параметрлері | type-C: 5V/2,4A, 9V/2A |
| Шығару параметрлері | USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A |
| Элементтің сыйымдылығы | 9600 mAh |
| Жиынтықтылық | зарядтауға арналған кабель |
| Тауар материалы | ABS пластик |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 7,9 х 5,9 х 2,6 |
| Тауардың түсі | сұр |
| Штрих-код | 4620752647825 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 24 053,65 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









