Сыйымдылығы 10000 МАч және смартфоннан үлкен емес әмбебап қуат банкі. Орташа смартфонды 3,5 есеге дейін зарядпен қамтамасыз етеді. Корпус кездейсоқ сырғып кетуді болдырмайтын тактильді үлгімен текстураланған. Корпусқа толық түсті басып шығаруды қолдануға болады. Көптеген заманауи құрылғылар үшін жарамды. Қуат банкінде 2 кіріс қосқышы (micro USB, USB-C) және USB шығыс қосқышы бар. Жинаққа micro USB, USB-C, Lightning / IPhone кабельдері кіреді. - Ықшам - 10000 МАч литий полимерлі батарея - Тактильді өрнегі бар корпус - Қауіпсіз зарядтауға арналған көп деңгейлі интеллектуалды қорғаныс жүйесі
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 194 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 30 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Жиынтықтылық | батарея, micro-USB кабелі, Lightning-USB кабелі, C-USB типті кабель, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 5,6 х 12,1 х 2,3 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620752559678 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 991,84 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










