Reserve Pro әмбебап қуат банкінің сыйымдылығы 10 000 МАч және өлшемдері заманауи смартфоннан кішірек А класындағы сенімді литий-полимерлі батареясы бар. Корпус сырғанауға қарсы жағымды soft-touch жабыны бар сапалы ABS-пластиктен жасалған. Корпуста ең танымал үш кіріс қосқышы бар (USB Type C, micro USB, Lightning), яғни қуат банкін де, смартфонды да зарядтау үшін бір кабельді пайдалануға болады. USB-C қосқышы да шығыс үшін жұмыс істейді, сондықтан қуат банкі бір уақытта 2 құрылғыға дейін зарядтай алады. Micro USB, Lightning және симметриялы USB-C- USB-C кабельдері қамтылған. Кернеудің жоғарылауынан, қысқа тұйықталудан, қызып кетуден және шамадан тыс зарядтан қорғаудың көп деңгейлі жүйесі. -Қазіргі заманғы смартфоннан кішірек -Жұмсақ сенсорлық жабын -Әмбебап: 3 кіріс және 2 шығыс қосқышы -Қауіпсіз зарядтауға арналған көп деңгейлі интеллектуалды қорғаныс жүйесі - Батареяның үлкен сыйымдылығы заманауи смартфондарды және басқа гаджеттерді бірнеше зарядтауға жарамды
Сипаттамалары
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 194 |
| Енгізу параметрлері | Micro USB 5 В 2 А, Type C 5 В 2.1 А, Lightning 5 В 2 А |
| Шығару параметрлері | USB 5 В 2.1А, Type C 5 В 2.1 А |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, USB 2.0 A - micro USB кабелі, USB 2.0 A - Lightning кабелі, USB-C - USB-C кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,9 х 1,5 х 12,9 |
| Қосқыш қосқыш | USB, USB- C, Micro USB, Lightning |
| Тауардың түсі | жасыл зәйтүн |
| Штрих-код | 4620752980502 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 538,40 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









