Сымсыз зарядтау функциясы бар әмбебап сыртқы батарея. Оның 2 кірістірілген USB-C және Lightning кабельдері бар, сонымен қатар жинақта бөлек микро USB зарядтау кабелі бар. Корпуста смартфонға мықтап бекітуге арналған сорғыштар бар. - Әмбебап қолдану: сымсыз зарядтау, кіріктірілген кабельдер. - Смартфонға бекітуге арналған сорғыштар. - Жеңіл және ықшам.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 183 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | USB, USB-C, Lightning:5В, 2.1 А Сымсыз зарядтау: 5 Вт |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, micro-USB кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 7 х 15,5 х 1,5 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752459299 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 392,34 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








