Ультра жұқа сымсыз зарядтағыш. Қалтаға оңай сыяды. Оны кез келген USB қуат көзіне жалғап, QI-үйлесімді смартфонды зарядтауға қойыңыз. Түймелері жоқ, ешқандай қосымша әрекеттерді қажет етпейді. Стильді сымсыз құрылғы кез келген үй үстелінде де, кеңсе үстелінде де таптырмас көмекші және әшекей болады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xoopar |
| Қуат | 5 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 78 |
| Шығару параметрлері | DC 5V/1A |
| Кепілдік | 24 ай |
| Кабель ұзындығы | 29 қараңыз |
| Қуат көзі | сыртқы USB 5В 1А қосқышынан |
| Тауар материалы | ABS пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Қашықтағы қойма үшін ең аз таралым | 300 дана |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 12 х 6,5 х 0,7 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752437525 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 601,93 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)




