Qjet ұсынған Mates сымсыз жұптастырылған динамиктері сапалы дыбыс пен стильді көріністің тамаша үйлесімі болып табылады. Динамиктер TWS технологиясын қолдайды - бұл динамиктер бір құрылғыға қосылған кезде музыканы стерео режимде ойната алатынын білдіреді. Сондай-ақ, әрбір динамикті жеке қосуға болады. Кірістірілген 500 МАч батарея әрбір динамикті 4 сағатқа дейін ойнатуға мүмкіндік береді. Колонкалар жылтыр металдан жасалған корпус пен жасанды былғарыдан жасалған жабынның арқасында көзді тартып қана қоймайды, сонымен қатар жанасуға жағымды. Динамиктер акустикалық матамен безендірілген. - Керемет қанық дыбыс. - 2 режим: стерео режимінде бір немесе екі динамикті тыңдаңыз. - Белдіктері бар силикон сақиналар-тұғырлар жиынтықта. - Сапалы материалдар. Стерео режимінде екі динамикті қосу үшін: екі динамикті де қосыңыз және олардың қосылуын бірнеше секунд күтіңіз. Әрі қарай, Bluetooth құрылғыларын іздеуде Mates қолданбасын тауып, оған қосылыңыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Bluetooth нұсқасы | 4.2 |
| Салмақ | 385 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/0.5A |
| Шығару параметрлері | 3W |
| Кабель ұзындығы | 81 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 500 mAh |
| Жиынтықтылық | портативті динамик- 2 дана, силикон сақина- 2 дана, USB-Micro кабелі- 1 дана, силикон сақина- 2 дана, бау- 2 дана, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | полиуретан, металл, пластик |
| Жағу әдісі | Ою (талшықты-оптикалық лазер) |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Қолданылу радиусы | 10 |
| Тауардың өлшемі (см) | баған d 5 х 9 см, бау 13,5 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS, FCC, EAC |
| Тауардың түсі | қара, күміс |
| Штрих-код | 4620752426000 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 19 397,28 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








