Қатаң геометриялық дизайндағы 5000 МАч қуат банкі. Корпус soft-touch жабыны бар сапалы ABS пластиктен жасалған. Портативті аккумулятордың негізгі дизайн бөлшегі — безендіруге болатын берік шыңдалған шыны. Оның үлкен жарнамалық әлеуеті бар: логотиптің немесе басқа жарнамалық материалдардың толық түсті контрастты кескінін басып шығаруға жарамды. Шыңдалған шыны қуат банкімен бірге жеткізіледі және тығыздалғаннан кейін корпусқа оңай бекітіледі. Қуат банкінің негізгі сипаттамалары: - 5000 МАч литий-ионды полимерлі батарея. - 2 USB зарядтау порты. - Soft-touch жабыны.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 165 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2A |
| Кабель ұзындығы | 25 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, шыңдалған шыны, Micro-USB кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик, шыңдалған шыны |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,8 х 14 х 0,9 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752409218 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 032,20 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










