Glide сымсыз үстел үсті зарядтау құрылғысы soft-touch жабыны бар пластиктен жасалған. Сымсыз зарядтау функциясынан басқа, оның 3 USB зарядтау қосқышы да бар. Ықшам органайзерде ұсақ-түйекке арналған бөлік бар. Гравировкадан кейін құрылғыда артқы жарықтың ақ түсі ашылады, бұл осы гаджетте әдеттен тыс және стильді жекелендіруге мүмкіндік береді.
Сипаттамалары
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 195 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | сымсыз байланыс: 5W, USB: 5V/2A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 80 қараңыз |
| Жиынтықтылық | сымсыз зарядтау, USB-Micro кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 0-5 мм |
| Тауардың өлшемі (см) | 24,9 х 9,9 х 1 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS, FCC, EAC |
| Нақыштау түсі | ақ жарық |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 2000425482052 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 179,85 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










