Bigelow ерлерге арналған ұзын жеңді пике жейдесі. Бұйымның матадан тігілген жағасы. Стрейч-мата. Реттелетін бір түймелі манжет. Түймелері бар жаға. Мойынның ішкі бөлігінің атласты жиегі. Бұйымның түсіне ойып жазылған түймелер. Тоқылған жапсырма. Қос трикотаж пике, 95% мақта және 5% эластан. 200 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Ақ |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Матаның түрі | Мақта |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 433 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 765 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 905 мм |
| Тауар материалы | қос трикотаж пике, 95% мақта және 5% эластан |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 200 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | L |
| Ресейлік өлшем | 52 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 550 мм |
| Бұйым түбінің ені | 550 мм |
| Штрих-код | 4620752391711 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 38 317,70 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)




