Түн, кеңсе, қараңғылық... Қараңғылықты тек сіздің компанияңыздың логотиптері ғана жояды! Сонымен бұл не? Жауап қарапайым: жарнамалық кәдесыйлардағы жарқыраған гравюра. Beam of Light сыйлық жинағы - бұл әрбір табысты қызметкерге пайдалы болатын стильді іскерлік сыйлықтар. 4000 МАч Фарос корпусымен жарықтандырылған портативті зарядтағыштың көмегімен зарядтағыштар мен сымдар туралы ұмытуға болады. Glow шамы бар шарикті қалам іскерлік кездесулерде және күнделікті жұмыс тапсырмаларында пайдалы болады.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 390 |
| Механизмнің түрі | айналмалы |
| Өзекті/картриджді ауыстыру мүмкіндігі | Иә |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/1.5A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/1A, DC 5V/2.1A |
| Элементтің сыйымдылығы | 4000 mAh |
| Қуат көзі | ли-полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | портативті зарядтағыш 67 x 8,5 x 140 мм, тұтқасы d13 x 146 мм |
| Тауар материалы | портативті зарядтағыш - soft-touch жабыны бар пластик, тұтқасы - пластик |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Тауардың өлшемі (см) | 16,7 х 15,7 х 6,3 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS |
| Өзек түрі | шарлы |
| Түйіннің қалыңдығы | 1,0 |
| Нақыштау түсі | ақ жарық |
| Тауардың түсі | қара/күміс |
| Сия түсі | көк |
| Штрих-код | 4620752212122 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 053,59 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









