Silverton астары жылы күртеше. Төменгі сол жақ қалтаға салынады. Медиа құбырларға арналған ішкі шығыс. Бекіткіштері бар серпімді жіптер. Серпімді манжеттер. Манжеттер- қарама-қарсы түсті резеңке таспалар. Эргономикалық жеңдер. Ортасында шағылыстырғыш лентасы бар найзағай. Қолға арналған сыдырмалы қалталар. Ілмек-ілгіш.Ыңғайлы жапсырма-бұйымдағы трансфер. 100% нейлон, 380Т күңгірт жылтыр, ылғалға төзімді, мамықтың өтуіне жол бермейді. Толтырғыш - 100% полиэстерден жасалған жасанды мамық. 38 г/м2.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 650 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 775 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 980 мм |
| Тауар материалы | 100% нейлон, толтырғыш - 100% полиэстер |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2021-01-01 |
| Тығыздығы | 38 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | XL |
| Ресейлік өлшем | 54 |
| Температуралық режим | -15 дейін |
| Тауардың түсі | қара-көк |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 655 мм |
| Бұйым түбінің ені | 650 мм |
| Штрих-код | 4620752105691 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 49 411,76 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)




