Shine (4000 МАч) қуат банкі - қызметкерлер мен серіктестер үшін тамаша сыйлық. Корпустың soft-touch жабыны бар. Аккумулятордың үлкен бетінің ауданы жекелендіруге кең мүмкіндіктер береді. Оған компанияның логотипі, сүйікті дәйексөз немесе түпнұсқа сурет түрінде айнамен ойып жазуға болады. Корпустағы түпнұсқа ілмек сүйікті зарядпен қоштаспауға мүмкіндік береді. Егер сіз логотипті басып шығару үшін стильді және есте қаларлық сыйлық іздесеңіз, онда Shine сыртқы батареясы тамаша таңдау болып табылады.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 167 |
| Енгізу параметрлері | DC5V/800mA |
| Шығару параметрлері | DC5V/1000mA |
| Элементтің сыйымдылығы | 4000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, USB 2.0 A - micro USB кабелі, USB 2.0 A - Lightning кабелі |
| Тауар материалы | софт-тач жабыны бар металл |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 12,8 х 6,8 х 1 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS |
| Нақыштау түсі | күміс |
| Тауардың түсі | қызғылт сары |
| Штрих-код | 4620752037848 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 871,15 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








