Octopus портативті зарядтау құрылғысы (power bank), жұқа металл корпустағы 4000 МАч. Бір жағында силикон сорғыштар бар, соның арқасында смартфон немесе планшет зарядтағышпен біртұтас болады. Екіншісінде жағуға арналған үлкен беті бар. Қуат банкі usb-micro және Lightning қосқыштары бар әмбебап ықшам 2-і 1 кабелімен жабдықталған. Әмбебап кабель қуат банкінің корпусындағы ойыққа бекітіледі. Шығыс қосқышының ток күші 1.5А құрайды, сондықтан сіздің гаджеттеріңіз тезірек зарядталады. Сыртқы аккумулятордың корпусында заряд индикаторы бар. Литий-полимерлі аккумулятор зарядты тиімді сақтайды, сонымен қатар пайдалану қауіпсіз. Octopus ыңғайлы болу үшін арнайы жасалған – оны қолыңызда ұстау жақсы, ол құрылғыңызды жылдам зарядтай алады және оларды әдеттегі режимде пайдалануға мүмкіндік береді.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 167 |
| Енгізу параметрлері | DC5V/1000mA |
| Шығару параметрлері | DC5V 1500mA |
| Элементтің сыйымдылығы | 4000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, USB 2.0 A - micro USB кабелі, найзағай қосқышы бар кабель |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 12,4 х 5,8 х 1,1 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752034489 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 550,22 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








