Ұялы телефонға арналған колонкасы мен тұғыры бар портативті зарядтағыш, 5200 МАч. Музыканы қуат банкінің динамигі арқылы ойнату үшін AUX 3.5 мм теңдестірілген кабельді пайдаланыңыз. Дыбыс пен ойнатуды басқару смартфонда жүзеге асырылады. Қуат банкін зарядтау үшін жинақтағы USB-AUX 3.5-micro USB duo кабелін пайдаланыңыз. Кабельді қуат банкіне 3.5 мм AUX қосқышын пайдаланып жалғаңыз, екінші ұшын сыртқы USB қосқышына жалғаңыз.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 344 |
| Енгізу параметрлері | DC5V/700mA |
| Шығару параметрлері | DC5V/1000mA |
| Элементтің сыйымдылығы | 5200 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Циклдар саны | >500 |
| Жиынтықтылық | зарядтау құрылғысы, micro-USB кабелі, Lightning-USB кабелі, AUX 3,5 мм кабелі, USB-AUX 3,5-micro дуокабелі |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 3 х 3 х 13,7 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS, Weee |
| Тауардың түсі | күміс/қара |
| Штрих-код | 4620751944642 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 216,94 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










