Ангра портативті зарядтау құрылғысы. Анграның шағын пауэрбанкі розеткаға жеткенше смартфоныңыздың жұмысын қамтамасыз етуге көмектеседі. Көптеген түстер сіздің логотипіңізге тамаша сәйкес келетінін таңдауға мүмкіндік береді. Батареяның сыйымдылығы – 2200 МАч. Жиынтықта ауыстырылатын қосқыштары бар USB сымы бар: micro-usb, mini-usb, IPhone 5/6.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 110 |
| Енгізу параметрлері | DC5V/500mA |
| Шығару параметрлері | DC5V/1000mA |
| Элементтің сыйымдылығы | 2200 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Циклдар саны | >500 |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, micro-usb, mini-usb, lightning-usb адаптерлері бар сым |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 2,5 х 2,5 х 9,2 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS, Weee |
| Тауардың түсі | жасыл алма/ақ |
| Штрих-код | 4620752366030 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 931,76 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





