Қайта пайдалануға болатын плащ-плащ күнделікті пайдалану үшін де, ашық ауадағы ауқымды іс-шаралар үшін де тамаша. Ұзын жеңді және капюшоны бар, ілмекпен түймеленетін, тығыздығы жоғары полиэтиленнен тігілген, сыдырма-лок ілгегі бар мөлдір қапшықта жеткізілетін жаңбыр күртеше. Бір өлшемді жаңбыр күртеше.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 140 |
| Бұйымның иық нүктесінен ұзындығы | 1050 мм |
| Иықтың ортасынан жеңнің ұзындығы | 740 мм |
| Тауар материалы | полиэтилен |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Тығыздығы | 80 мкм |
| Өндіріс: | Ресей |
| Тауардың түсі | күміс |
| Бұйым түбінің ені | 900 мм |
| Штрих-код | 4620752596123 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 778,82 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





