Қайта пайдалануға болатын жадағай күнделікті пайдалану үшін де, ауқымды іс-шаралар үшін де тамаша. Ұзын жеңді, капюшоны бар, ілмекпен түймеленетін, тығыз полиэтиленнен тігілген, қақпағы бар мөлдір қапшықта жеткізілетін жаңбыр күртеше. Бір өлшемді жаңбыр күртеше.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 90 |
| Бұйымның иық нүктесінен ұзындығы | 1050 мм |
| Иықтың ортасынан жеңнің ұзындығы | 740 мм |
| Тауар материалы | полиэтилен |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Тығыздығы | 50 мкм |
| Өндіріс: | Ресей |
| Тауардың түсі | қызыл |
| Бұйым түбінің ені | 900 мм |
| Штрих-код | 4620752596024 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 284,71 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





