Сымсыз зарядтау әдісін қолдайтын гаджеттерге арналған ықшам зарядтағыш. Құрылғының ерекшелігі - кіріктірілген кабельдің болуы, оны силикон манжеттің астына оңай алып тастауға болады. Әмбебап қос Micro-USB/Lightning қосқышының болуына байланысты кірістірілген кабельді гаджеттерді сымды түрде бекіту үшін де пайдалануға болады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Қуат | 5 Вт |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 115 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/1A |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | d9,3 x 1,9 |
| Тауардың түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4620752406262 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 577,90 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









