Өз өмірін музыкасыз елестете алмайтын қызметкерлерді қалай таң қалдыруға болады? Маған сеніңіз, бұл өте оңай! Біздің Non-stop миѕіс сыйлық жиынтығымыз классикалық сонаталарды, ауыр рок пен лирикалық әуендерді бағалаушылардың көңілінен шығады. 2200 МАч портативті Сатурн зарядтағышымен гаджеттің батареялары күні бойы жұмыс істемейді деп уайымдаудың қажеті жоқ. Өте жеңіл Sargas құлаққаптарында жұмысқа бара жатқанда, кеңседе және үйде музыка тыңдауға болады. Жинақ SPG 2236 акустикалық көбік төсемі бар эфалин дизайнерлік қағазымен қапталған түптеу картонынан жасалған дизайнерлік сыйлық қорапшасына оралған. Бірнеше түстерде қол жетімді.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Енгізу параметрлері | DC5V/500mA |
| Шығару параметрлері | DC5V/1000mA |
| Динамиктің диаметрі | 10 |
| Элементтің сыйымдылығы | 2200 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Циклдар саны | >500 |
| Жиынтықтылық | құлаққаптар өте жеңіл 72 x 72 x 22 мм, портативті зарядтағыш 24 x 97 x 22 мм |
| Дыбыс деңгейін бақылау | Жоқ |
| Максималды қуат | 10 |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Металлстикер |
| Микрофон | Жоқ |
| Номиналды қуат | 5 |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Тауардың өлшемі (см) | 16,7 х 15,7 х 6,3 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS, reee |
| Қосқыш қосқыш | 3,5 |
| Қарсылық | 16 Ом |
| Конструкция түрі | арнаішілік |
| Бекіту түрі | бекіткіштер жоқ |
| Қосылу түрі | сымды |
| Тауардың түсі | қара/ақ |
| Жиілік диапазоны | 20Гц- 20кГц |
| Сезімталдық | 88 |
| Штрих-код | 4620752211880 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 625,78 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)







