Табысты қызметкер үшін керемет заманауи гаджеттер мен функционалды құрылғылардан артық әмбебап және пайдалы ештеңе жоқ. Өмірімізді жайлы және технологиялық етейік! Flashbank жиынтығын сыйлаңыз және күнделікті тапсырмалардың сүйікті және жағымды жұмысқа қалай айналатынын көріңіз. 2200 МАч Ангра портативті зарядтағышымен бұдан былай барлық гаджеттерден көптеген сымдарды алып жүрудің қажеті болмайды, ал Квебек флэш-картасымен 8 Гб USB 2.0 қосқышы арқылы кез келген құжаттар, келісім-шарттар мен презентациялар қажет кезде қолыңызда болады. Жинақ SPG 2236 акустикалық көбік төсемі бар эфалин дизайнерлік қағазымен қапталған түптеу картонынан жасалған дизайнерлік сыйлық қорапшасына оралған. Бірнеше түстерде қол жетімді.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Енгізу параметрлері | DC5V/500mA |
| Шығару параметрлері | DC5V/1000mA |
| Элементтің сыйымдылығы | 2200 mAh |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Циклдар саны | >500 |
| Жиынтықтылық | портативті зарядтағыш 25 x 25 x 92 мм, USB флэш-дискісі 58 x 18 x 8 мм |
| Тауар материалы | пластик/металл |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жад көлемі | 8Gb |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Өлшем | 8Gb |
| Тауардың өлшемі (см) | 16,7 х 7,6 х 6,3 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS, reee |
| Тауардың түсі | ақ/күміс |
| Штрих-код | 4620752211712 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 560,52 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










