Сіздің ойыңызша, әмбебап сыйлықтар жоқ па? Қалай болса да! White top сыйлық жинағы өмірдің жоғары қарқыны жағдайында кез келген табысты қызметкерге қажет функционалды және алмастырылмайтын заттардан тұрады. Неміс XT брендінің PIXEL KG F шарикті қаламы іскерлік кездесулер мен кездесулерде пайдалы болады, ал 2200 МАч Ангра портативті зарядтағышымен розеткалар мен гаджеттерге арналған зарядтағыштар туралы ойланудың қажеті жоқ. Жинақ SPG 2236 акустикалық көбік төсемі бар эфалин дизайнерлік қағазымен қапталған түптеу картонынан жасалған дизайнерлік сыйлық қорапшасына оралған. Бірнеше түстерде қол жетімді.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 194 |
| Механизмнің түрі | басу |
| Енгізу параметрлері | DC5V/500mA |
| Шығару параметрлері | DC5V/1000mA |
| Элементтің сыйымдылығы | 2200 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Циклдар саны | >500 |
| Жиынтықтылық | портативті зарядтағыш 25 x 25 x 92 мм, шарикті қалам d9 x 138 мм |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Металлстикер |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Тауардың өлшемі (см) | 16,7 х 7,6 х 6,3 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS, reee |
| Өзек түрі | шарлы |
| Тауардың түсі | ақ |
| Сия түсі | көк |
| Штрих-код | 4620752211583 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 271,50 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










