Hamell әйелдерге арналған ұзын жеңді жейде. бір түймелі манжеттер. Мойынның ішкі бөлігінің атласты жиегі. Фигураны модельдейтін тігістер және қондырылған пішім. Бұйымның түсіне ойып жазылған түймелер. Ыңғайлы жапсырма-бұйымдағы трансфер. Поплин 96% мақтадан және 4% эластаннан жасалған. 118 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өнім түрі | Көйлек |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 367 |
| Жынысы (жынысы) | әйелдер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 660 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 820 мм |
| Тауар материалы | мақтадан жасалған поплин 96% және эластан 4% |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 118 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | S |
| Ресейлік өлшем | 42-44 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 460 мм |
| Бұйым түбінің ені | 490 мм |
| Штрих-код | 4620752112606 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 48 233 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





