Hamell ұзын жеңді жейде. Жағаның астындағы жасырын түйме. Стрейч-мата. Реттелетін бір түймелі манжет. Мойынның ішкі бөлігінің атласты жиегі. Бұйымның түсіне ойып жазылған түймелер. Ыңғайлы жапсырма-бұйымдағы трансфер. Поплин 96% мақтадан және 4% эластаннан жасалған. 118 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өнім түрі | Көйлек |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 300 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 760 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 905 мм |
| Тауар материалы | мақтадан жасалған поплин 96% және эластан 4% |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 118 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | M |
| Ресейлік өлшем | 50 |
| Тауардың түсі | ашық көк |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 555 мм |
| Бұйым түбінің ені | 555 мм |
| Штрих-код | 4620752112477 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 48 349,54 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





