Әйелдерге арналған Pitch микрофлисті күртеше. Қолға арналған сыдырмалы қалталар. Сыдырмалы төс қалта. Жағаның ішкі жағы қарама-қарсы түсті. Медиа құбырларға арналған ішкі шығыс. Алдыңғы жағындағы кері контрастты найзағай. Жеңіл сырғымалы найзағай. Мойын жиегі сызығы бойынша екі түсті таспа. Тоқылған -бүйіріндегі жалауша. 100% полиэстерден жасалған микро жүн. 200 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Slazenger |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 450 |
| Жынысы (жынысы) | әйелдер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 675 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 840 мм |
| Тауар материалы | 100% полиэфирлі микрофлис |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 200 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | M |
| Ресейлік өлшем | 44-46 |
| Температуралық режим | +8-ге дейін |
| Тауардың түсі | аспан-көгілдір |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 485 мм |
| Бұйым түбінің ені | 485 мм |
| Штрих-код | 4620752112163 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 21 421,65 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





