Микрофисовая күртеше Pitch. Қолға арналған сыдырмалы қалталар. Сыдырмалы төс қалта. Жағаның ішкі жағы қарама-қарсы түсті. Медиа құбырларға арналған ішкі шығыс. Алдыңғы жағындағы кері контрастты найзағай. Жеңіл сырғымалы найзағай. Мойын жиегі сызығы бойынша екі түсті таспа. Тоқылған -бүйіріндегі жалауша. 100% полиэстерден жасалған микро жүн. 200 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Slazenger |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 500 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 780 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 990 мм |
| Тауар материалы | 100% полиэфирлі микрофлис |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 200 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | 3XL |
| Ресейлік өлшем | 58-62 |
| Температуралық режим | +5-ке дейін |
| Тауардың түсі | сұр |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 660 мм |
| Бұйым түбінің ені | 645 мм |
| Штрих-код | 4620752112002 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 25 900 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





