Silverton астары жылы күртеше. Төменгі сол жақ қалтаға салынады.Медиа құбырларға арналған ішкі шығыс.Бекіткіштері бар серпімді жіптер.Серпімді манжеттер.Манжеттер- қарама-қарсы түсті резеңке таспалар.Эргономикалық жеңдер.Ортасында шағылыстырғыш лентасы бар найзағай.Қолға арналған сыдырмалы қалталар.Ілмек-ілгіш.Ыңғайлы жапсырма-бұйымдағы трансфер. 100% нейлон, 380Т күңгірт жылтыр, ылғалға төзімді, мамықтың өтуіне жол бермейді. Толтырғыш - 100% полиэстерден жасалған жасанды мамық. 38 г/м2.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 400 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 705 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 875 мм |
| Тауар материалы | 100% нейлон, толтырғыш - 100% полиэстер |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2021-01-01 |
| Тығыздығы | 38 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | XS |
| Ресейлік өлшем | 46 |
| Температуралық режим | -15 дейін |
| Тауардың түсі | көк |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 515 мм |
| Бұйым түбінің ені | 510 мм |
| Штрих-код | 4620752105646 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 67 020 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





