Әйелдерге арналған Banff жылы күртеше. Ішкі желге қарсы клапан және иек қорғанысы. Медиа құбырларға арналған ішкі шығыс. Бұйымның ұзартылған артқы бөлігі. Фигураны модельдейтін тігістер және қондырылған пішім (әйелдер үлгісі).Манжеттер- қарама-қарсы түсті резеңке таспалар. Контрасты матамен әрлеу. Контрасты лентасы бар найзағай. Жеңіл сырғымалы найзағай. Ілмек-ілгіш. Ыңғайлы жапсырма-бұйымдағы трансфер. 100% нейлоннан тоқылған 380T күңгірт әрлеу, су өткізбейтін және мамық өткізбейтін мата. Контрасты мата: 94% полиэстер, 6% эластан, су өткізбейтін беті бар. 38 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 556 |
| Жынысы (жынысы) | әйелдер |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 825 мм |
| Арқаның жоғарғы иық нүктесінен ұзындығы | 725 мм |
| Тауар материалы | 100% нейлоннан тоқылған 380T күңгірт әрлеу, су өткізбейтін және мамық өткізбейтін мата. Контрасты мата: 94% полиэстер, 6% эластан, су өткізбейтін беті бар |
| Міндетті таңбалау | 2021-01-01 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | M |
| Ресейлік өлшем | 44-46 |
| Температуралық режим | 10-ға дейін |
| Тауардың түсі | көк/қара |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 510 мм |
| Бұйым түбінің ені | 535 мм |
| Штрих-код | 4620752076335 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 86 332,24 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)




