Трикотаж күртеше Tremblant. Әмбебап пішім. Алдыңғы жағындағы кері контрастты найзағай. Артқы сыдырмалы алдыңғы қалталар. Бас бармаққа арналған тесік. Артқы жағы алдыңғыға қарағанда ұзынырақ. Қарама-қарсы жиек. Алдыңғы және артқы жағындағы контрастты жалпақ тігістер. Медиа құбырларға арналған ішкі саңылау. 100% полиэстер, артқы жағы жұмсақ. 295 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қою сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 750 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 760 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 935 мм |
| Тауар материалы | 100% полиэстер |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 295 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | L |
| Ресейлік өлшем | 52 |
| Температуралық режим | +5-ке дейін |
| Тауардың түсі | қою сұр |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 610 мм |
| Бұйым түбінің ені | 585 мм |
| Штрих-код | 4620751940330 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 82 923,02 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)



