Perren Knit күртеше. Әмбебап пішім. Иық пен жағадағы контрастты панель. Алдыңғы жағындағы кері контрастты найзағай. Кенгуру қалтасы. Электроникаға арналған қалта оң қалтаның ішінде. Мойындағы жолақ қарама-қарсы түсте. Мойын ішіндегі контрастты ілмек. 91% полиэстер, 9% эластан, трикотаждан тоқылған, меланж. 230 г/м2.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 392 |
| Жынысы (жынысы) | әйелдер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 660 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 800 мм |
| Тауар материалы | 91% полиэстер, 9% эластан |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 230 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | S |
| Ресейлік өлшем | 42-44 |
| Температуралық режим | +10 дейін |
| Тауардың түсі | қара/қою сұр |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 450 мм |
| Бұйым түбінің ені | 490 мм |
| Штрих-код | 4620752009814 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 39 598,79 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)

