Maple күртеше. Әмбебап пішім. Қолға арналған сыдырмалы қалталар. Ішкі тақтайша. Алдыңғы және артқы жағындағы сәндік контрастты тігістер. Медиа құбырларға арналған ішкі саңылау. Итарқалар жеңдерінде қарама-қарсы түсті. Тегіс тоқылған трикотаж, арқасы қайырылған 100% полиэстер. 195 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қою көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 500 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 725 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 925 мм |
| Тауар материалы | 100% полиэстер, джерси |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 195 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | L |
| Ресейлік өлшем | 52 |
| Температуралық режим | +10 дейін |
| Тауардың түсі | қара-көк/ақ |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 610 мм |
| Бұйым түбінің ені | 585 мм |
| Штрих-код | 4620751935800 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 40 303,73 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






