Challenger әйелдерге арналған жұмсақ күртеше. Стандартты пішім. Су өткізбейтін күрте Софт келді. Тыныс алатын. Алмалы-салмалы күләпара. Реттелетін Velcro манжеттер. Төменгі жағында тығындары бар жіптер. Алдыңғы қалта және жеңдегі қалта кері сыдырмаларда. Артқы жағы алдыңғыға қарағанда ұзынырақ. Сол жақтағы тігістегі Slazenger баспасы. 100% микрофлиспен желімделген 100% полиэстерден жасалған бір қабатты тегіс тоқылған трикотаж. 360 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Slazenger |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 708 |
| Жынысы (жынысы) | әйелдер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 670 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 820 мм |
| Тауар материалы | 100% полиэстер, джерси, микрофлис |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 360 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | M |
| Ресейлік өлшем | 44-46 |
| Тауардың түсі | қара-көк/аспан-көгілдір |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 510 мм |
| Бұйым түбінің ені | 500 мм |
| Штрих-код | 4620751975615 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 51 701,37 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










