Scotia жеңіл мамық күртеше. Мата мамықтың өтуіне жол бермейді. Қолға арналған қалталар және сыдырмасы бар төсбелгі. Қолдану үшін сыдырмалы жең қалтасын пайдалануға болады. Манжеттердегі және күртешенің төменгі жағындағы серпімділік. Иттерге арналған белдіктер (антрацит түсіндегі екінші жиынтық).Ішкі желге қарсы клапан және иек қорғанысы. Мата дем алатын, желге төзімді және ылғалға төзімді. Жеңіл мамық күрте. Мата 100% нейлоннан жасалған, күңгірт және жылтыр су өткізбейтін жабыны бар, 20D. 90% мамық және 10% қауырсын. 115 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 500 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 655 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 880 мм |
| Тауар материалы | 100% нейлон, 90% мамық, 10% қауырсын |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2021-01-01 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | XS |
| Ресейлік өлшем | 46 |
| Температуралық режим | -15 дейін |
| Тауардың түсі | қызыл/қара |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 510 мм |
| Бұйым түбінің ені | 420 мм |
| Штрих-код | 4620751971853 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 174 509,18 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





