Scotia жеңіл күртеше. Стандартты пішім. Мата мамықтың өтуіне жол бермейді. Қолға арналған қалталар және сыдырмасы бар төсбелгі. Қолдану үшін сыдырмалы жең қалтасын пайдалануға болады. Манжеттердегі және күртешенің төменгі жағындағы серпімділік. Иттерге арналған белдіктер (антрацит түсіндегі екінші жиынтық). Ішкі желге қарсы клапан және иек қорғанысы. Мата дем алатын, желге төзімді және ылғалға төзімді. Артқы жағындағы шағылысатын логотип. Жеңіл мамық күрте. Мата 100% нейлоннан жасалған, күңгірт және жылтыр су өткізбейтін жабыны бар, 20D. 80% мамық және 20% қауырсын. 115 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 442 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 730 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 980 мм |
| Тауар материалы | 100% су өткізбейтін жабыны бар нейлон; 80% мамық, 20% қауырсын |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Міндетті таңбалау | 2021-01-01 |
| Тығыздығы | 115 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | 2XL |
| Ресейлік өлшем | 56 |
| Температуралық режим | -15 дейін |
| Тауардың түсі | қызыл |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 660 мм |
| Бұйым түбінің ені | 570 мм |
| Штрих-код | 4620751837753 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 174 509,18 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










