Scotia жеңіл күртеше. Стандартты пішім. Мата мамықтың өтуіне жол бермейді. Қолға арналған қалталар және сыдырмасы бар төсбелгі. Қолдану үшін сыдырмалы жең қалтасын пайдалануға болады. Манжеттердегі және күртешенің төменгі жағындағы серпімділік. Иттерге арналған белдіктер (антрацит түсіндегі екінші жиынтық). Ішкі желге қарсы клапан және иек қорғанысы. Мата дем алатын, желге төзімді және ылғалға төзімді. Артқы жағындағы шағылысатын логотип. Жеңіл мамық күрте. Мата 100% нейлоннан жасалған, күңгірт және жылтыр су өткізбейтін жабыны бар, 20D. 80% мамық және 20% қауырсын. 115 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 442 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 715 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 960 мм |
| Тауар материалы | 100% су өткізбейтін жабыны бар нейлон; 80% мамық, 20% қауырсын |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2021-01-01 |
| Тығыздығы | 115 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | XL |
| Ресейлік өлшем | 54 |
| Температуралық режим | -15 дейін |
| Тауардың түсі | көк |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 630 мм |
| Бұйым түбінің ені | 540 мм |
| Штрих-код | 4620751833267 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 174 509,18 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










