Blackcomb күртеше. Алдыңғы және қалталардағы су өткізбейтін найзағайлар. Толығымен желімделген тігістер. Тығындары бар баулары бар реттелетін түбі. Ішкі манжеттер бір фоктурлы трикотаж полиэфир эластаннан жасалған. Таффеттің астары қарама-қарсы түсті. Қолдануға ыңғайлы болу үшін ішіндегі найзағай. Жеңіл сырғымалы найзағай. 8000/5000 су өткізбейтін, дем алатын. ПУ жабыны бар 100% нейлоннан жасалған рипстоп.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 400 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 740 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 960 мм |
| Тауар материалы | 100% нейлон с PU покрытием; астары- 100% полиэстер; толтырғыш/жылытқыш- 100% полиэстер, синтепон |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Міндетті таңбалау | 2021-01-01 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | XL |
| Ресейлік өлшем | 54 |
| Температуралық режим | 10-ға дейін |
| Тауардың түсі | сұр антрацит |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 675 мм |
| Бұйым түбінің ені | 665 мм |
| Штрих-код | 4620751831218 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 58 635,29 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








